Eğitim-öğretim fonksiyonlarını yerine getirecek estetik ve bilimsel alanlara sahip yeterli teknolojiyle donatılarak kurulan Gelişim Okullarında Anaokulu, İlkokul ve Ortaokul olmak üzere üç okul vardır. Her bir okul kendi içinde ayrılmıştır, hem bahçesi hem de iç kullanım alanıyla her bir okul birbirinden bağımsızdır.

750 m2 basketbol alanı, 500 m2 futbol alanı, 2300 m2 ön bahçe, 800 m2 amfi tiyatro, 2000 m2 anaokulu oyun alanı, 6000 m2 yeşil alan ile kampüs içindeki olanaklar hem dış alan hem de iç alanlarda öğrencilerimizin faaliyetlerini ergonomik şekilde gerçekleştirmeleri için planlanmıştır.

Öğrencilerin kültürel ve sanatsal gelişimlerini sağlamak için kullanılan drama salonları, müzik salonları, görsel sanatlar atölyeleri bulunur.

Kampüste yer alan 300 kişilik konferans salonu, ses, ışıklandırma, sahne ve teknolojik donanımı ile öğrencilerin kültür sanat faaliyetlerini sergilemesine ve konferans, seminer ve toplantı düzenlenmesine imkan tanır.

Kampüs içerisinde yer alan tam donanımlı revirde mesai saatleri boyunca hazır bulunan hemşire ile tüm öğrenci ve çalışanların sağlık ihtiyaçları giderilir.

Geleceğe İlerle...